Bizden Haberler
Pernigotti IL Gelato’dan İtalyan neşesiyle dolu bir reklam

Pernigotti IL Gelato’dan İtalyan neşesiyle dolu bir reklam

İtalya’nın en köklü dondurma markalarından Pernigotti IL Gelato, Türkiye’deki ilk iletişim kampanyasını hayata geçirdi. Yaza yakışan rengarenk bir reklam filmiyle hedef kitlesine seslenmeye başlayan marka, Alaaddin işbirliğiyle yürüttüğü kampanyada İtalyanların coşkulu, kahkaha dolu, eğlenceli yaşam tarzlarını merkeze alan doğal ve neşeli bir hikaye anlatıyor.

Pernigotti IL Gelato, reklam filminde kalabalık bir İtalyan düğününe damgasını vuruyor. Düğünde yaşanan komik aksilikler ve düğün pastasının devrilmesi sonucu herkes panikliyor....markanın yoğun dondurma lezzeti sayesinde tatlıya bağlanıyor. İtalyan tarzında dondurma lezzetini Türkiye’ye taşıyan Pernigotti IL Gelato bu hikayeyle, bizim kültürümüzde de öne çıkan kutlamalarda bir arada olma ve paylaşma kavramlarına dokunuyor.

Tamamen doğal içeriklerle gerçek İtalyan tarzında üretilen Pernigotti IL Gelato, reklamda da özgünlükten vazgeçmiyor. Çekimleri İtalya’nın Amalfi sahilleri ile ikonik Roma sokaklarında gerçekleştirilen filmde İtalyan cast yer alıyor. Yönetmen koltuğuna ise Hande Türkel oturuyor.


Geri