Bizden Haberler
Sarelle

Sarelle'den Tüm Türkiye'yi Kucaklayan Kampanya

Türkiye’nin yüksek marka bilinirliğine sahip olan markalarından Sarelle, şimdi sevenlerine yeni iletişim kampanyasıyla sesleniyor. Marka, Puck Global ile birlikte oluşturulan kampanya kapsamında, dört reklam filmiyle birden karşımıza çıkıyor. Sarelleci’lerin yeme alışkanlıklarını konu alan reklamlar seyirciye “Öyle ya da böyle, Sarelle her türlü yenir’’ mesajı veriyor ve sadece kahvaltıda değil, günün her anında Sarelle yenebileceğini anlatıyor.

Reklamlarda Sarelle’yi farklı ortamlarda izliyoruz. Ofis çalışanlarının bol mesaili yoğun iş hayatlarında, bitter lezzetiyle grisiniye ve klasik çeşidiyle simide eşlik ediyor. Balıkçılar teknede sıcacık Karadeniz vakfıkebir ekmeğiyle Sarelle keyfi yapıyor. Spor salonunda fındık ezmesi ve şeker ilavesiz çeşidinin eşsiz lezzeti vurgulanıyor. Yeniliklerin takipçisi gençler kafede Sarelle’yi hem pişiyle hem waffle’la birlikte yiyor.

Türkiye’nin her kesiminden, her tarzdan ve her yaştan Sarelle severi kucaklayan kampanya, “Doğallığın Keyfini Sür” sloganıyla markanın yüzde 100 doğal içeriğinin ve özel Sagra fındıklarına borçlu olduğu eşsiz lezzetinin de altını çiziyor. Ürün çeşitlerinin içinde trans yağ, koruyucu ve renklendirici maddeler bulunmuyor. Ayrıca reklam filmlerinde ürünlerde doğal vanilya kullanıldığı da  vurgulanıyor.

 


Geri