Zumos Palma

Kasım 2013 itibariyle Toksöz Grup bünyesine katılan Zumosol İspanya’nın en çok bilinen meyve suyu markası ve ikinci en büyük meyve suyu üreticisidir.

Zumosol  %100 doğal ve yüksek kaliteli meyve suları üretmekte ve Avrupa’da meyve suyu pazarının lider markaları arasında yer almaktadır. İspanya’da 2014 senesinde markanın relansmanı yapılmış ve yılın en iyi relansmanı ödülü alınmıştır.

Gün boyu izlenen meyve bahçelerinin ürünleri, son teknolojiyle donatılmış, 40 bin metrekare büyüklükteki tesislerde işlenmektedir. Üretim tesisi yılda 200 milyon litre kapasiteye sahiptir.

İspanyolca “ Güneş Suyu” anlamına gelen Zumo-sol’ de meyveler konsantre edilmeden taze olarak sıkılıp şişelenmektedir.

Şişenin içinde herhangi bir koruyucu, katkı maddesi, tatlandırıcı, şeker ya da ürünü sulandıracak su, vb maddeler katılmamaktadır. Bu yüzden, 1 litre Zumosol Portakal Suyu üretmek için 2 kilo Zumosol portakalı kullanılmaktadır.

Farklı bir üretim tekniğine sahip olan Zumosol, sterilize edilmiş şişelerine havasız ortamda dolum yapıyor.  Özel tasarım ambalajı ve hijyenik iç kapak sistemi sayesinden mevsiminden toplanan taze meyvelerin suları tüm besleyici özelliğini,  vitaminlerini ve birebir lezzetini koruyor.

Evde sıkılmış gibi taze meyve suyu lezzeti sunan Zumosol’ün  % 100 taze sıkma portakal suyu, % 100 taze sıkma elma suyu, % 100 taze sıkma ananas suyu, % 100 taze sıkma mango-elma-üzüm suyu  ve % 100 taze sıkma şeftali-üzüm suyu çeşitleri bulunmaktadır.

İspanya'nın en iyi meyvelerinin yetiştiği Andalucia'da yer alan meyve bahçeleri ile Zumosol, Toksöz Grup bünyesinde büyümeye devam edecektir.

   

 

www.zumosol.com.tr