Bizden Haberler
Hikayeni Anlat İz Bırak

Hikayeni Anlat İz Bırak

Toksöz Grup, kurum kültürünü gelecek nesillere aktarmak, sektörde deneyimli çalışanların bilgi birikimden yararlanmak amacıyla farklı bir projeyi hayata geçirdi.

Gıda, ilaç ve enerji alanında Türkiye’nin lider gruplarından biri olan Toksöz Grup’un, Eğitim ve Geliştirme Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Hikayeni Anlat İz Bırak” projesinde, yılların getirdiği tecrübeye sahip olan mentorlar, mesleki birikimlerini göreve yeni başlayan Tanıtım ve Satış Sorumlusu çalışanlara anlattı.

Son dönemde “Masal Terapi” kitabıyla adından sıkça söz ettiren, büyüklere yeniden masalları sevdiren, eğitmen Judith Liberman ile yürütülen projede, 119 mentor sektördeki başarı hikayelerini farklı bir yöntemle paylaştı.

Toksöz Grup bünyesinde yer alan Sanovel ve Arven İlaç şirketlerinde görev yapan 119 mentor, Judith Liberman’dan aldıkları “hikaye anlatıcılığı” eğitiminden sonra kendi iş yaşamlarında deneyimledikleri olayları ve başarı hikayelerini anlattıkları kısa videolar hazırladılar.

Sosyal medya üzerinden paylaşılan videolar, ilham verici ve yaratıcı kategorilerinde değerlendirildikten sonra aralarından iz bırakan en başarılı iki video ödüllendirildi.

Proje sonunda seçilen videoların, Toksöz Grup’ta meslek hayatına yeni adım atacak çalışanlara yol göstermesi ve ilham vermesi için amacıyla kullanılacak.

İyilik Dolu Dondurma L'era Fresca Yeni Reklam Filmiyle Yayında haberimizi okudunuz mu?

 

 

 


Geri