Montero


Montero Gıda San. Tic. A. Ş. 2014 yılında Toksöz Grup bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Montero bebek ve annelerin sağlıklı yaşam süreçlerine yardımcı olan yüksek kaliteli beslenme ve bakım ürünleri sunmakta olup, öncelikli hedefi bilimsel araştırma ve inovatif çözümler ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Sunduğumuz tüm hizmetlerde etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi en doğru şekilde yönetmeyi amaçlarız.

Tüm çalışanlarımızla benimsediğimiz kalite anlayışımız ve güvenilir olma ilkelerimiz ile hizmet verdiğimiz insanlar için başarıyı daima devam ettirme ve güven kazanmak için çalışırız.

Montero tarafından satışa sunulan Evolvia NutriPRO ürünleri uluslararası düzeydeki beslenme uzmanları ile üzerinde çalışılan yenilikçi formülüyle İspanya’nın en önde gelen araştırma merkezlerinden olan Ordesa laboratuvarında geliştirilmekte ve üretilmektedir

Anne sütünün yokluğunda ve eksikliğinde anne sütüne takviye olarak geliştirilmiştir.

1943 Yılında kurulmuş olan Ordesa Laboratuarları 70 yılın üzerinde deneyimi ile bebek beslenmesi alanında uzman bir firmadır. Ordesa ürünleri Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ülkelerinde bulunmakta ve kaliteli ürün, yenilikçi anlayış, müşteri memnuniyeti ilkeleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

       

Evolvia Mayıs 2016 itibariyle özel amaçlı tıbbi mamaları ile pazarda yer almaya başlamıştır          

En yeniyi ve en doğalı anne ve bebekler için geliştiren Montero, 2017 haziran ayı itibariyle anne ve bebek cilt bakımı alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Evomère markası altında; gelişimi kovalayan, değişime açık ve hep en iyisini isteyen anneler ve bebekleri için %100 doğal kökenli cilt bakım ürünleri sunmaktadır.

•Evomère markasının femme serisinde; anne adayları ve yeni annelerin cilt değişimlerine uygun %100 doğal kökenli, güvenilir ve etkin bakım ürünleri,

Bébé serisinde ise;  bebeklerin tüm günlük bakım ihtiyaçlarına yönelik %100 doğal kökenli, güvenilir ve etkin bakım ürünleri yer almaktadır.

                                                                  

 

 

 

www.evolvia.com.tr