Montero


Montero Gıda San. Tic. A. Ş. 2014 yılında Toksöz Grup bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Anne ve bebek için yenilikçi ve doğal içeriğe sahip, yüksek kaliteli beslenme ve bakım ürünleri ile birlikte yetişkinler/çocuklar için doğal içerikli, immün sistemi destekleyen OTC ürünleri sunmaktadır.

Montero Gıda’nın satışa sunduğu Evolvia ürünleri Ordesa Firması tarafından Danimarka’da bulunan üretim tesislerinde Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilir.

Anne sütünün yokluğunda ve eksikliğinde anne sütüne takviye olarak geliştirilmiştir.

1943 Yılında kurulmuş olan Ordesa Laboratuarları 70 yılın üzerinde deneyimi ile bebek beslenmesi alanında uzman bir firmadır. Ordesa ürünleri Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ülkelerinde bulunmakta ve kaliteli ürün, yenilikçi anlayış, müşteri memnuniyeti ilkeleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

       

Evolvia Mayıs 2016 itibariyle özel amaçlı tıbbi formüller ile de pazarda yer almaya başlamıştır .       

En yeniyi ve en doğalı anne ve bebekler için geliştiren Montero, 2017 haziran ayı itibariyle anne ve bebek cilt bakımı alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Evomère markası altında; gelişimi kovalayan, değişime açık ve hep en iyisini isteyen anneler ve bebekleri için %100 doğal kökenli cilt bakım ürünleri sunmaktadır.

•Evomère markasının femme serisinde; anne adayları ve yeni annelerin cilt değişimlerine uygun %100 doğal kökenli, güvenilir ve etkin bakım ürünleri,

Bébé serisinde ise;  bebeklerin tüm günlük bakım ihtiyaçlarına yönelik %100 doğal kökenli, güvenilir ve etkin bakım ürünleri yer almaktadır.

                                                                  

 

 

Montero Gıda 2017 yılında grubun ilk OTC markası Brodil Herbal’ın lansmanını yapmıştır.

Brodil Herbal; benzersiz patentli formülasyonuyla grip, soğuk algınlığı ve öksürük tedavisine destek, salgın dönemlerinde immün sistem güçlendirmeye yardımcı sıvı takviye edici gıdadır.

%100 doğal etken maddeler içerir: Çocuk formunda; propolis, afrika sardunyası, meyan kökü, zencefil, ekinezya, karamuk ve yetişkin formunda bunlara ek olarak ginseng içerir. Tatlandırıcı olarak çam balı içerir.

Brodil Herbal Kids; 4 yaş ve üzeri çocukların, Bordil Herbal; 11 yaş ve üzeri çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Brodil Herbal: Avrupa patentli – Amerika patent korumalı bitkisel formülasyon

  • European Patent No (Herbal Formulation): EP 2 908 831 B1
  • US Patent Publication No (Herbal Formulation): US 2015-0290253 A1

Brodil Herbal Kids: Avrupa patent korumalı bitkisel formülasyon

  • European Patent Publication No (Herbal Formulation): EP 2 937 077 A1 

 

www.evolvia.com.tr

www.evomere.com.tr