Bizden Haberler

 • Pernigotti IL Gelato’dan İtalyan neşesiyle dolu bir reklam

  Pernigotti IL Gelato Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk iletişim kampanyasında, stratejisini İtalyanların neşe dolu tarzları üzerine konumlandırıyor. Roma sokakları ve Amalfi sahillerinin havasını ekrana yansıtan reklamda Pernigotti IL Gelato’nun doğal ve kaliteli özelliklerinin yanı sıra, coşku ve eğlenceyi paylaşmaya yönlendiren karakteri vurgulanıyor

  Devam
 • Tadelle Bir Kez Daha Effie Ödülünün Sahibi Oldu

  Tadelle, "Hayatın Tadı Elinde" kampanyasıyla Effie ödülünün sahibi oldu.

  Devam
 • Sarelle'den Tüm Türkiye'yi Kucaklayan Kampanya

  Sarelle üç yeni reklam filmiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya başladı. Türkiye’nin her kesiminden, her yaştan ve her tarzdan Sarelle severi kucaklayan kampanya Puck Global işbirliği ile hayata geçti. “Öyle ya da böyle, Sarelle her türlü yenir’’ mesajı veren reklamlar, markanın doğal ve özel Sagra fındığından gelen lezzetli içeriğine vurgu yapmayı da ihmal etmiyor.

  Devam
 • Tadelle’den Duygulara Tercüman Dört Yeni Reklam

  Tadelle yeni yıla yeni bir iletişim kampanyası ve dört farklı reklamla merhaba dedi. İkonik kırmızı paketinin üzerine “affet”, “çalış”, “haykır”, “ağla” gibi filleri yerleştirerek duygularımıza tercüman olan Tadelle, kampanyasını 4 farklı reklam filmiyle tanıtıyor. “Hayat sen nasıl istersen öyle” sloganının kullanıldığı filmler, günlük hayatımızda sıkça karşımıza çıkan durumlarda, içimizden geldiği gibi davranmamız için bizleri cesaretlendiriyor.

  Devam
 • Özel Sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi'nde Sanovel İlaç'a 2 Ödül

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen Özel Sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi'nde Sanovel İlaç 2 ödüle layık görüldü.

  Devam
 • Dondurmada Yepyeni İtalyan Lezzeti...Pernigotti Il Gelato

  Pernigotti’nin 156 yıllık çikolata ve dondurma üretimindeki deneyimi ve ustalığından doğan enfes Pernigotti Il Gelato, dondurma tutkunlarını İtalyan lezzetiyle buluşturuyor

  Devam
 • Toksöz Grup Tiyatro Topluluğu

  Toksöz Grup Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen “Kaypak Krallık” oyunu Trump Sahne ve Gösteri Merkezi’nde seyirciyle buluştu.

  Devam
 • Arven İlaç’tan Türkiye İlaç Sektörü İçin Büyük Hamle

  Toksöz Grup bünyesindeki Arven İlaç, ilk biyobenzer ürünü geliştirip üreterek Türkiye’de bir ilke imza atmayı başardı. Ürün, kanser hastalarının enfeksiyonlar karşısında zayıf düşmelerine neden olan, kemoterapinin başlıca hematolojik yan etkisi “Nötropeni”nin engellenmesine yardımcı oluyor

  Devam
 • İki L'era Fresca Lezzeti Tek Kutuda

  %100 doğal içerikli dondurma L’era Fresca en sevilen lezzetlerini bir kutu içerisinde sunuyor. Sade & çilekli, sade & antep fıstıklı, sade & fındıklı ve sade & sütlü çikolatalı olarak üretilen tekli kutular L’era Fresca keyfini ikiye katlıyor.

  Devam
 • Pernigotti İletişim Kampanyasında, Fark Yaratan Kadınlardan İlham Alıyor

  Pernigotti’nın ‘Farkındayız, Farklısın’ isimli iletişim kampanyası, alışılmadık başarılara imza atan dört kadının ilham verici dünyalarına dokunuyor. Pernigotti’yi, o değerli zafer anlarının ardından, kendine verilen bir ödül olarak resmediyor

  Devam
 • Hikayeni Anlat İz Bırak

  Toksöz Grup, kurum kültürünü gelecek nesillere aktarmak, sektörde deneyimli çalışanların bilgi birikimden yararlanmak amacıyla farklı bir projeyi hayata geçirdi.

  Devam