Bizden Haberler

 • Sanovel İlaç'a Amerika'dan FDA Onayı

  Türkiye’nin en köklü ilaç firmalarından Sanovel İlaç’ın Silivri Çantaköy’de yer alan üretim tesisi, Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (Food and Drug Administration – FDA) onayı aldı. Üretim tesisine verilen FDA onayı Sanovel İlaç’a ait ürünlerin ABD'de ruhsatlandırılmasına imkan tanıyacak

  Devam
 • 6. Özel Sektör Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Zirvesi’nde Sanovel İlaç ve Arven İlaç’tan İki Gurur Verici Başarı

  20 Aralık 2017 tarihinde Ankara Ato-Congresium’da, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 6.Özel Sektör Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Zirvesi’nde Sanovel İlaç ve Arven İlaç iki gurur verici başarıya imza attı.

  Devam
 • Sarelle Türkiye'nin Süper Markası Seçildi

  Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Superbrands’in The Nielsen Company iş birliğiyle yaptığı araştırma sonucunda Sarelle “Türkiye’nin Süper Markası” seçildi

  Devam
 • Annelik içgüdüseldir, peki ya babalık?

  Son iletişim kampanyasıyla “Bebek büyütmek uzmanlık ister” diyen Evolvia’nın yeni dijital reklam filmi yayında.

  Devam
 • Zumosol bildiğiniz gibi değil!

  Zumosol’ün “Bildiğiniz gibi değil” isimli yeni dijital reklam filmi yayına girdi. Filmde, muzip ve eğlenceli bir iletişim tonuyla rakiplerine gönderme yapan Zumosol’ün, konsantreden değil, taze sıkılmış ve su katılmamış gerçek meyve suyu olduğu vurgulanıyor.

  Devam
 • Tadelle Milli Takımlar Resmi Çikolata Tedarikçisi oldu

  Türkiye’nin en sevilen çikolata markalarından Tadelle, 3 Ekim Salı günü Türkiye Futbol Federasyonu ile gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasıyla ‘Milli Takımlar Resmi Çikolata Tedarikçisi’ oldu.

  Devam
 • Pernigotti IL Gelato’dan İtalyan neşesiyle dolu bir reklam

  Pernigotti IL Gelato Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk iletişim kampanyasında, stratejisini İtalyanların neşe dolu tarzları üzerine konumlandırıyor. Roma sokakları ve Amalfi sahillerinin havasını ekrana yansıtan reklamda Pernigotti IL Gelato’nun doğal ve kaliteli özelliklerinin yanı sıra, coşku ve eğlenceyi paylaşmaya yönlendiren karakteri vurgulanıyor

  Devam
 • Tadelle Bir Kez Daha Effie Ödülünün Sahibi Oldu

  Tadelle, "Hayatın Tadı Elinde" kampanyasıyla Effie ödülünün sahibi oldu.

  Devam
 • Sarelle'den Tüm Türkiye'yi Kucaklayan Kampanya

  Sarelle üç yeni reklam filmiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya başladı. Türkiye’nin her kesiminden, her yaştan ve her tarzdan Sarelle severi kucaklayan kampanya Puck Global işbirliği ile hayata geçti. “Öyle ya da böyle, Sarelle her türlü yenir’’ mesajı veren reklamlar, markanın doğal ve özel Sagra fındığından gelen lezzetli içeriğine vurgu yapmayı da ihmal etmiyor.

  Devam
 • Tadelle’den Duygulara Tercüman Dört Yeni Reklam

  Tadelle yeni yıla yeni bir iletişim kampanyası ve dört farklı reklamla merhaba dedi. İkonik kırmızı paketinin üzerine “affet”, “çalış”, “haykır”, “ağla” gibi filleri yerleştirerek duygularımıza tercüman olan Tadelle, kampanyasını 4 farklı reklam filmiyle tanıtıyor. “Hayat sen nasıl istersen öyle” sloganının kullanıldığı filmler, günlük hayatımızda sıkça karşımıza çıkan durumlarda, içimizden geldiği gibi davranmamız için bizleri cesaretlendiriyor.

  Devam
 • Özel Sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi'nde Sanovel İlaç'a 2 Ödül

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen Özel Sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi'nde Sanovel İlaç 2 ödüle layık görüldü.

  Devam